Strona główna/Aktualności/Wyróżnienie dla Mai w konkursie plastycznym „Ozdoba (..)

Wyróżnienie dla Mai w konkursie plastycznym „Ozdoba świąteczna z materiałów pochodzących z recyklingu”

20 Grudnia 2023

Nasze przedszkolaki z grupy 0B - Maja Majcher, Lara Pastusiak i Michał Stradomski, wzięły udział w konkursie plastycznym „Ozdoba świąteczna z materiałów pochodzących z recyklingu” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu. Konkurs miał na celu m.in.: rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, uwrażliwienie na ochronę środowiska. Jury doceniło pracę Mai i przyznało jej wyróżnienie. Wszystkie dzieci dostały dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy !!!