Strona główna/Aktualności/Wyróżnienie w XXII Konkursie Twórczości Muzycznej i (..)

Wyróżnienie w XXII Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa"

11 Grudnia 2023

Reprezentantki naszego przedszkola z grupy 0B - Emilia Bentkowska i Michalina Ciepłuch, wzięły udział w XXII Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Będzinie pt. „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 oraz Przedszkole Miejskie nr 6 w Będzinie. Konkurs zorganizowano pod honorowym patronatem  Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego oraz Dziekana Dekanatu Trójcy Świętej w Będzinie ks. Andrzeja Stępień. Emilka zaprezentowała pastorałkę „Dziś w stajence”, a Michalina pastorałkę pt. „Grajmy Panu”. Jury przyznało wyróżnienie Emilce w kategorii przedszkola. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 grudnia. Gratulujemy !!!