Strona główna/Aktualności/Dzień Przedszkolaka

20 Września 2023

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”.

20 września 2023 roku, świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka.  Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej, w rozwoju i edukacji dzieci. Z tej okazji wychowawczynie złożyły dzieciom życzenia oraz postarały się dostarczyć dzieciom okazji  do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Było mnóstwo śmiechu, żartów, zabaw, gier i tańców. Super niespodzianką była wata cukrowa i dyskoteka w ogrodzie przedszkolnym. Oj, wesoło było dzisiaj w naszym przedszkolu. Fajnie jest być przedszkolakiem !!! Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.