Strona główna/Aktualności/ Tydzień ruchu - MOVE Week

Tydzień ruchu - MOVE Week

14 Czerwca 2023

Nasze przedszkole wzięło udział w corocznej, globalnej inicjatywie Tydzień ruchu - MOVE Week, która ma na celu promocję regularnej aktywności fizycznej. Dzięki temu zwiększamy świadomość całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. MOVE Week to integralna część kampanii Now We MOVE realizowanej przez International Sport and Culture Association. Projekt obchodzony jest w całej Europie i od swojej pierwszej edycji zgromadził już ponad 4 miliony uczestników. Wydarzenie koordynowane jest w Polsce po raz kolejny przez Fundację V4Sport, w tym roku w partnerstwie z Akademią Krokieta i Lamy oraz Szkolnym Związkiem Sportowym "Dolny Śląsk". Wszystko po to, aby ruch stał się nieodłącznym elementem codzienności.