Strona główna/Aktualności/Musical „Dorotka w Krainie Oz” - Teatr Moich Marzeń z (..)

Musical „Dorotka w Krainie Oz” - Teatr Moich Marzeń z Chorzowa.

1 Marca 2023

01 marca 2023 roku, dzieci z wszystkich grup pojechały do Kopalni Kultury na musical „Dorotka w Krainie Oz” wystawiony przez aktorów Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przygody głównej bohaterki - Dorotki, która przeniosła się przez przypadek do Krainy Oz. Poznała tam Maczkinów, stracha na wróble, blaszanego drwala i strachliwego lwa, którzy pomagali jej wrócić do domu. Wspaniała muzyka, kostiumy, scenografia, światła i gra aktorów sprawiły, że dzieci z przejęciem obserwowały musical. A przy okazji dowiedziały się, jak ważną rolę w życiu odgrywają uczucia i wiara, że wszystkie marzenia mogą się spełnić.

Musical „Dorotka w Krainie Oz” - Teatr Moich Marzeń z Chorzowa.