Strona główna/Aktualności/Warsztaty w ramach Programu „Poruszające bajki o (..)

Warsztaty w ramach Programu „Poruszające bajki o emocjach” - gr. 0A i 0B

18 Kwietnia 2023

17 i 18 kwietnia 2023 roku, dzieci z grupy 0A i 0B wzięły udział w warsztatach w ramach Programu „Poruszające bajki o emocjach”. Na zajęciach trenerki  wykorzystywały elementy dramy oraz instrumenty (bębny, gongi, kubki burzowe i inne). Warsztaty pomogły dzieciom przenieść się w świat fantazji, do postaci z którymi mogły się utożsamiać, działać i otwierać na różne emocje. Warsztaty były realizowane przez Wydział Edukacji i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Czeladź we współpracy z Krajowym Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom dla najmłodszych dzieci i miały na celu wspieranie rozwoju kompetencji emocjonalno - społecznych dzieci w wieku przedszkolnym.

Warsztaty w ramach Programu „Poruszające bajki o emocjach”-gr. 0A i 0B