Strona główna/Aktualności/Informacja o listach dzieci zakwalifikowanych i (..)

Informacja o listach dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz terminie pisemnego potwierdzenia przez rodzica/opiekuna woli przyjęcia do przedszkola

8 Kwietnia 2024

Uwaga rodzice/opiekunowie!!!

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola przez komisję rekrutacyjną na rok szkolny 2024/25 zostanie zamieszczona na tablicy ogłoszeń wewnątrz przedszkola w dniu 05 kwietnia 2024 roku. Kolejnym krokiem przyjęcia zakwalifikowanego dziecka jest potwierdzenie przez rodzica kandydata, woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w terminie od 08 do 12 kwietnia 2024 roku. Oświadczenie będzie do pobrania w przedszkolu bądź ze strony internetowej przedszkola. Nie dostarczenie przez Państwa takiego oświadczenia w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu. Oświadczeń nie składają rodzice/opiekunowie dzieci uczęszczających już do naszego przedszkola. Lista dzieci przyjętych do przedszkola będzie udostępniona na tablicy ogłoszeń w przedszkolu 15 kwietnia 2024 roku.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz