Strona główna/Aktualności/"Szkoła do hymnu" - uroczysta akademia z okazji Dnia (..)

"Szkoła do hymnu" - uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości Polski

10 Listopada 2023

10 listopada 2023 roku, w naszym przedszkolu w związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości Polski odbyła się uroczysta akademia. Odświętnie ubrane dzieci z wielkim przejęciem recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne. Na zakończenie akademii o godzinie 11.11, cała społeczność przedszkola odśpiewała Hymn Polski w ramach akcji „Szkoła do hymnu”. Mamy nadzieję, że takie działania przyniosą w przyszłości zamierzone efekty, a dzieci wyrosną na mądrych i dumnych ze swojego kraju Patriotów.

"Szkoła do hymnu" - uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości Polski