Strona główna/Aktualności/II i III miejsce w konkursie profilaktycznym "Moja Bajkowa (..)

II i III miejsce w konkursie profilaktycznym "Moja Bajkowa Rodzina"

15 Maja 2023

15 maja 2023 roku, w Kopalni Kultury odbyło się Święto Rodziny i uroczyste podsumowanie Konkursu Profilaktycznego pt. „Moja Bajkowa Rodzina”, którego organizatorem był Urząd Miasta Czeladź oraz Wydział Edukacji i Polityki Społecznej w Czeladzi. Na konkurs wpłynęło łącznie 208 prac. Po dokonaniu weryfikacji prac plastycznych Komisja wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 lata oraz 5-6 lat. Niezmiernie miło nam ogłosić, że w kategorii 3-4 lata przedstawicielki naszego przedszkola zajęły - II miejsce - Nadia Skarżyńska a III miejsce Alicja Jasińska, obie z grupy 4-latków. Dziewczynki otrzymały Dyplomu oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy !!!

II i III miejsce w konkursie profilaktycznym "Moja Bajkowa Rodzina"