Strona główna/Aktualności/Witaj lato ! - piknik maluchów

Witaj lato ! - piknik maluchów

21 Czerwca 2023

21 czerwca 2023 roku, najmłodsze przedszkolaki przywitały lato. 3- latki poznały „Legendę o kwiecie paproci”, miały także okazję poszukać tej niezwykłej rośliny i wypowiedzieć swoje najskrytsze życzenia. Dziewczynki zgodnie z tradycją wyplatały wianki. Umiejętność ta  przekazywana z pokolenia na pokolenie, dzisiaj zbliżyła dzieci  do natury. Przedszkolaki miały okazję  poznania mocy ziół i uroku polnych, letnich kwiatów. Odbył się także piknik na trawie, podczas którego nie mogło zabraknąć tradycyjnie kiełbasek z grilla. Tego dnia było pachnąco, upalnie i kolorowo - Witaj Lato!