Strona główna/Aktualności/Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

29 Marca 2024

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 29 marca 2024 roku. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali 3-latków gromadzili się zaproszeni rodzice/opiekunowie. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania przez Panią Dyrektor, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka magiczną kredką. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia dzieci zostały obdarowane dyplomami i drobnymi upominkami.

Pasowanie na Przedszkolaka - grupa 3-latków