Strona główna/Aktualności/Wyróżnienie dla Emilii w Konkursie Twórczości Muzycznej (..)

Wyróżnienie dla Emilii w Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”

19 Grudnia 2023

19 grudnia 2023 roku, w Szkole Podstawowej nr 4 w Będzinie odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazła się nasza wychowanka z grupy 0B - Emilka Bentkowska, która dostała wyróżnienie za wykonanie pastorałki „Dziś w stajence”.  Emilka dostała dyplom i nagrody rzeczowe. Gratulujemy !!!