Strona główna/Aktualności/Judo na Maxa - zajęcia pokazowe

Judo na Maxa - zajęcia pokazowe

7 Września 2023

07 września 2023 roku, w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z judo z trenerami z firmy Judo Na Maxa. Dzieci z dużym zapałem brały udział w zabawach i ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Zachęcamy do zapisów na zajęcia, które będą organizowane na terenie naszej placówki. Dlaczego warto zapisać dziecko na judo, co dziecko zyskuje:

• pewność siebie - z każdą kolejną nabytą umiejętnością czy podjętą próbą rywalizacji - młody judoka podbudowuje swoją samoocenę i jest coraz bardziej odważny!
  • zamieniamy telefoniady na ruch i SPORT, przypominamy że aktywność i spędzanie czasu ze znajomymi „w realu” jest o wiele fajniejsze
  • treningi to świetna okazja do wyskakania, wyszalenia, wykrzyczenia i spożytkowania swojej energii w dobrym kierunku, po prostu przyjemne z pożytecznym!

Listy dla chętnych na zapisy na zajęcia Judo na Maxa dostępne są w przedszkolu. Zapraszamy.

Judo na Maxa - zajęcia pokazowe