Strona główna/Aktualności/Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Kolorowe emocje"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Kolorowe emocje"

22 Kwietnia 2024

W kwietniu w naszym przedszkolu z inicjatywy psychologa Pana Dawida, zorganizowany był konkurs plastyczny pt. „Kolorowe emocje”, który był skierowany do przedszkolaków i ich rodziców/opiekunów. Celem konkursu była prezentacja dziecięcych emocji poprzez różne formy aktywności plastycznej oraz rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie emocji poprzez sztukę. Wpłynęło kilkanaście prac i jury przyznało:

I miejsce - Emilii Bentkowskiej z grupy 0B i Wiktorii Hope z grupy 4-latków

II miejsce - Krzysztofowi Frucz z grupy 0A i Hannie Trybulec z grupy 4-latków

Wyróżnienia - Agacie Gawrońskiej i Larze Pastusiak z grupy 0B,

Dyplomy za udział w konkursie - Hannie Kozie, Marcelinie Płonce i Urszuli Boroń z grupy 0A, Oliwii Gidek z grupy 0B,  Nikodemowi Jakubiszynowi z grupy 5-latków.

Pani dyrektor pogratulowała wszystkim laureatom konkursu i wręczyła Dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy !!!