Strona główna/Aktualności/"Wielkanoc na ludowo" - przedstawienie grupy 4 i 5-latków

"Wielkanoc na ludowo" - przedstawienie grupy 4 i 5-latków

28 Marca 2024

28 marca 2024 roku, dzieci z grup 4 i 5-latków wystawiły przedstawienie pt. „Wielkanoc na ludowo” dla wszystkich kolegów, koleżanek i pracowników przedszkola. Przedszkolaki przedstawiły słowem i piosenką, ludowe  zwyczaje związane ze świętami Wielkanocy. Mali aktorzy wspaniale odegrali swoje role. Świąteczna scenografia, ludowe stroje oraz różnorodność rekwizytów stworzyły niepowtarzalny nastrój, wprowadzając wszystkich uczestników spotkania w atmosferę świąt Wielkiej Nocy Zmartwychwstania Pańskiego. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała dzieciom za wspaniały występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

"Wielkanoc na ludowo" - przedstawienie grup 4 i 5-latków