Strona główna/Aktualności/WAŻNA INFORMACJA W SPRAWIE PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA (..)

WAŻNA INFORMACJA W SPRAWIE PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI Z PRZEDSZKOLA !!!

16 Października 2020

UWAGA RODZICE/OPIEKUNOWIE !!!

Od poniedziałku, tj. 19 października 2020 roku zewnętrzne drzwi do przedszkola będą otwarte. Prosimy zadzwonić, wpuścić dziecko do wiatrołapu i zamknąć drzwi. Pracownik przedszkola będzie czekał za wewnętrznymi drzwiami i odbierze od Państwa dziecko. Ten sam sposób dotyczy odbierania dziecka. Przepraszamy za utrudnienia, które spowodowane są niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i wprowadzone są w celu zabezpieczenia dzieci i pracowników przebywających w szatni i przyległych pomieszczeniach.

Dyrektor - mgr Barbara Węgrzyn