Dzień Pizzy

9 Lutego 2023

09 lutego 2022 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pizzy. Oglądając film edukacyjny dzieci miały okazję poznać historię powstania pizzy, zobaczyć jakie są kolejne etapy powstawania ciasta na pizzę i jakich składników potrzeba, aby ją przygotować. Przedszkolaki miały także możliwość stworzenia w grupach kolorowych, smakowicie wyglądających placków, używając do tego przeróżnych materiałów oraz stosując różne techniki plastyczne. A przy okazji ćwiczyły sprawność manualną, umiejętność liczenia, czytania oraz wzięły udział w różnych zabawach ruchowo - muzycznych. Pomimo, iż pizze te były papierowe, bardzo rozbudzały apetyty.

Dzień Pizzy