Strona główna/Aktualności/II miejsce dla Amelki w konkursie "Wiosna w poezji"

II miejsce dla Amelki w konkursie "Wiosna w poezji"

31 Marca 2023

31 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Wiosna w poezji". Celem konkursu było: popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zainteresowań poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego. Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki - Amelia Salamon z grupy 0B z wierszem Jana Brzechwy „Przyjście wiosny” oraz Magdalena Wawrzeń z grupy 4-latków z wierszem Ireny Suchorzewskiej „Bociany”. Jury po naradzie podjęło decyzję i przyznało nagrody główne i wyróżnienia. Gratulujemy Amelce, która zdobyła w konkursie II miejsce. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Jeszcze raz gratulujemy Amelce i Magdzie !!!