Strona główna/Aktualności/"Stop uzależnieniom" - podsumowanie kampanii

"Stop uzależnieniom" - podsumowanie kampanii

28 Września 2023

28 września 2023 roku, dzieci z grupy 0A i 0B wzięły udział w podsumowaniu kampanii „Stop uzależnieniom”, której organizatorem było Towarzystwo Powszechne „Czeladź” pod patronatem Burmistrza Miasta Czeladź, a odbyło się w Hali MOSiR w Czeladzi. Celem kampanii było przeciwdziałanie uzależnieniom, w tym uzależnieniom behawioralnym, które coraz częściej dotykają najmłodszych, np. uzależnienie od Internetu, smartfonu czy gier, ukazywanie zagrożeń, które niosą za sobą uzależnienia, nauka odpowiedzialności za zdrowie i życie własne oraz innych a także promocja zdrowego stylu życia. W ramach kampanii starszaki wraz z rodzicami i nauczycielkami wykonały plakaty pt. „Stop uzależnieniom”. Podczas spotkania dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. „Przygody zazdrosnego Liliputka” w wykonaniu artystów Teatru Króla z Łodzi. Po przedstawieniu czeladzkie przedszkolaki zaprezentowały swoje plakaty i odśpiewały Hymn Zdrowych Dzieciaków. Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkola zostały nagrodzone pucharami, certyfikatami i drobnymi gadżetami. Nagrody wręczyła dzieciom Pani Burmistrz Beata Zawiła. Dziękujemy !!!