Strona główna/Aktualności/Podsumowanie akcji Metropolitalna Wigilia dla Samotnych w (..)

Podsumowanie akcji Metropolitalna Wigilia dla Samotnych w Katowicach

19 Grudnia 2023

Nasze przedszkole wzięło czynny udział we współorganizowaniu Metropolitalnej Wigilii dla Samotnych w Katowicach wraz z Fundacją Nowe Miejsce. Dzięki zaangażowaniu i pomocy rodziców/opiekunów naszych wychowanków oraz pracowników przedszkola, udało się zebrać ogromną paczkę słodyczy i drobnych upominków dla wielu samotnych osób, którym sprawimy radość przed Wigilią i Bożym Narodzeniem. Paczka została odebrana przez wolontariuszy z fundacji. Dyrekcja i personel bardzo dziękują wszystkim, którzy wsparli naszą charytatywną akcję.