Strona główna/Aktualności/Dyplomy za udział w konkursie fotograficznym "Czas na (..)

Dyplomy za udział w konkursie fotograficznym "Czas na Rodzinę

7 Czerwca 2023

Wiktoria Pruszek i Marcin Szklewicz - starszaki z naszego przedszkola wraz ze swoimi rodzicami, wzięły udział w konkursie fotograficznym pt. „Czas na Rodzinę!”, zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi we współpracy z MOSiR i Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej w Czeladzi. Zadaniem konkursowym było pokazanie na fotografii, w jaki sposób można spędzać czas z rodziną. W Kopalni Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni Dyplomami i pamiątkowymi albumami. Tutaj można zobaczyć wszystkie prace konkursowe.

Gratulujemy !!!

Plakat konkursowy