Strona główna/Aktualności/Witamy w nowym roku szkolnym 2023/2024

Witamy w nowym roku szkolnym 2023/2024

1 Września 2023

Obrazek z napisem witamy w nowym roku

Serdecznie witamy wszystkie dzieci w nowym roku szkolnym 2023/2024. Przed nami rok pełen zabawy, nauki i poszukiwania przygód. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności i doskonalić te już posiadane.

W roku 2023/2024 witamy 5 grup:

• 3-latki - mgr Katarzyna Sadowska oraz Pani Aneta Kabza
  • 4-latki - mgr Joanna Juszczak oraz Pani Mariola Ratajczak
  • 5-latki - mgr Beata Prucnal, mgr Magdalena Kranc-Kaczmarek oraz Pani Katarzyna Orzech
  • grupa 0A - mgr Romana Dyszy-Tuchowska, mgr Marta Wojciechowska oraz Pani Katarzyna Fiuk
  • grupa 0B - mgr Angela Smirnov, mgr Iwona Cygnarowska oraz Pani Karina Ozga

O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej i portalu społecznościowym FB.

Zapraszamy !!!