Strona główna/Aktualności/Bal Przebierańców 2023

Bal Przebierańców 2023

1 Lutego 2023

W karnawale, w karnawale, nie siedzimy w domu wcale.
Przymierzamy wstążki, szale, wybieramy się na bale.
Kolorową maskę bierz, baw się z nami, jeśli chcesz.
W karnawale, w karnawale, przystrojone wszystkie sale.
Dookoła przebierańcy, każdy skacze, każdy tańczy.

01 lutego 2023 roku, w naszym przedszkolu odbył się Bal Przebierańców, który poprowadził DJ Mysio Pysio. Tego dnia już od rana dzieci przybyły do przedszkola w niezwykle kolorowych, pięknych i bajkowych strojach a sala zabaw zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Można było spotkać księżniczki, rycerzy, wróżki, piratów oraz innych bohaterów bajek. Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach i ochoczo uczestniczyli w różnych zabawach i konkursach organizowanych przez DJ. A kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Pozostały nam niezapomniane  przeżycia i miłe wspomnienia.

Bal Przebierańców 2023