Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne Nr 4 im. Słonecznego uśmiechuStrona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 359 wiadomości.

• Pierwsza
"Kozucha Kłamczucha"- Teatr Lalek Pinokio

17 listopada 2014 roku, obejrzeliśmy przedstawienie kukiełkowe pt. „Kozucha Kłamczucha” w wykonaniu artystów Teatru Lalek Pinokio z Nowego Sącza.

11 Listopada - Święto Niepodległości

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości obchodzonego 11 listopada, dzieci z grupy 5, 6 – latków wykonały biało – czerwone kotyliony – symbol dumy z polskich barw narodowych oraz radosnych obchodów tego święta.

"Dzień Misia" - zajęcia biblioteczne   "Dzień M

4 listopada 2014 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Tematyka spotkania była poświęcona Światowemu Dniu Pluszowego Misia.

1 listopada - czas pamięci !!!

3 listopada 2014 roku, dzieci z najstarszej grupy odwiedziły cmentarz i zapaliły znicze na znak pamięci i wdzięczności na Grobie Nieznanego Żołnierza.

Halloween 2014

31 października 2014 roku, dzieci przyszły do przedszkola przebrane za duchy, wampiry, czarownice i wszelakiej maści straszydła.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Halloween 2014
Duszki, czarownice...na zajęciach języka angiels

29 października 2014 roku, Pani Kasia, która prowadzi w naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego, przeprowadziła zajęcia poświęcone tematyce Halloween.

5, 6-latki w Domu Pomocy Społecznej "Senior" w Cz

28 października 2014 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi. Przedszkolaki zostały zaproszone przez „seniorów” na rozegranie zawodów w kręgle.

"Między nami krasnalami" - Teatr Skrzat

20 października 2014 roku, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Skrzat z Krakowa z przedstawieniem pt. „Między nami krasnalami”.

Światowy Dzień Mycia Rąk 2014

15 października 2014 roku, w naszym przedszkolu już po raz trzeci obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk.

• Pierwsza

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: