Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 430 wiadomości.

Piknik Rodzinny 2015

12 czerwca 2015 roku, popołudniu w naszym ogrodzie odbył się Piknik Rodzinny.

"Dzieje straży pożarnej w Polsce i na świecie"

11 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków zwiedziły wystawę pt. „Dzieje straży pożarnej w Polsce i na świecie” w Muzeum Saturn w Czeladzi.

"Mały chemik" - zajęcia biblioteczne

9 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków po raz ostatni w tym roku szkolnym wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi. Dzieci mogły wcielić się w „małych chemików”.

"Zróbmy coś dobrego" - Baśniowa Kapela

8 czerwca 2015 roku, po raz kolejny gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli – Państwa Szafrańców z przedstawieniem muzycznym pt. „Zróbmy coś dobrego”.

Dzień Dziecka na sportowo - "Mały Olimpijczyk"

1 czerwca 2015 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka na sportowo pod hasłem „Mały Olimpijczyk”.

"Z przedszkola na stadion"  - Dzień Dziecka

1 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6–latków wzięły udział w I edycji Dnia Dziecka pod hasłem „Z przedszkola na stadion”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

Sztolnia i Izba Regionalna w MZS w Czeladzi

29 maja 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków zwiedziły Sztolnię i Izbę Regionalną w Miejskim Zespole Szkół w Czeladzi.

Dzień Mamy i Taty 2015

27 maja 2015 roku, odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość szczególna - świętowaliśmy bowiem Dzień Mamy i Taty.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"