Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 480 wiadomości.

"Radio Smyk SM" - Baśniowa Kapela

15 kwietna 2015 roku, gościliśmy w naszym przedszkolu „Baśniową Kapelę” Państwa Szafrańców, z opowieścią muzyczną pt. „Radio Smyk SM”.

„Bajki Jeana de La Fontaine'a” - zajęcia bibl

14 kwietna 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Tematyka spotkania „Bajki Jeana de La Fontaine'a” – poświęcona była 320 rocznicy śmierci pisarza.

Wystawa prac plastycznych w SDK ODEON

14 kwietnia 2015 roku, dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w uroczystym otwarciu wystawy prac plastycznych w SDK ODEON w Czeladzi. W galerii SDK można zobaczyć prace plastyczne naszych przedszkolaków z każdej grupy wiekowej.

"Kocham was moje zajączki" - spotkanie czytelnicz

8 kwietnia 2015 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkanie z panią bibliotekarką. Przedszkolaki poznały niezwykłą opowieść o miłości rodziców i dzieci w książce pt. „Kocham was moje zajączki”.

Światowy Dzień Zdrowia

7 i 8 kwietna 2015 roku, dzieci 4 – letnie obchodziły Światowy Dzień Zdrowia.

Życzenia wielkanocne !!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

"Książki zabawki" - zajęcia biblioteczne

2 kwietnia 2015 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Tematyka spotkania poświęcona była „Książkom zabawkom, czyli Międzynarodowemu Dniu Książki dla Dzieci.

Konkurs wielkanocny - rozstrzygnięty !!!

1 kwietnia 2015 roku, został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Wielkanocna pisanka”, którego organizatorem była Rada Rodziców naszego przedszkola.

"Wielkanocna bajka" - przedstawienie teatralne 4 -

31 marca 2015 roku, dzieci z grupy 4 – latków wystawiły przedstawienie teatralne pt. „Wielkanocna bajka”.

Zajęcie pokazowe w SP2

31 marca 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków uczestniczyły w zajęciach pokazowych z języka angielskiego, zorganizowanych przez nauczycieli z Miejskiego Zespołu Szkół – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"