Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 642 wiadomości.

"O Jasiu i łodydze fasoli" - zajęcia biblioteczn

20 lutego 2020 roku, dzieci z grupy 5B wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „O Jasiu i łodydze fasoli” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi. Podczas spotkania dzieci poznały bajkę o Jasiu i fasoli a następnie tworzyły papierowe zamki i zakładały swoje własne hodowle fasoli.

"Opowieści ze zmyślonego cyrku" - wycieczka do T

19 lutego 2020 roku, przedszkolaki z grupy 5A i 0 wyjechały do Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie na spektakl pt. „Opowieści ze zmyślonego cyrku”. Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody głównego bohatera, który czuł się odrzucony przez grupę i określony przez swoich przyjaciół jako ktoś „inny”.

"Gucio czuje się winny" - spotkanie czytelnicze

18 lutego 2020 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkania z panią z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzisiaj dzieci poznały kolejną książkę z serii Uczucia Gucia pt. „Gucio czuje się winny”. Wraz z Guciem – małym jednorożcem, dzieci dowiedziały się jak poradzić sobie z uczuciem winy.

Dzień Kota

17 lutego 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kota. Co piją koty? Czy koty chodzą do lekarza? Jak wysoko może skoczyć kot? Czy kot przemawia do nas ogonem? Ile palców mają koty? Szukaniem odpowiedzi na te i inne pytania zajmowały się dzisiaj dzieci. Przedszkolaki tworzyły także prace plastyczne o kociej tematyce oraz dowiedziały się wielu różnych ciekawostek z życia kotów.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Kota
Dzień Babci i Dziadka

07, 11, 12, 13 i 14 lutego 2020 roku, uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Wszystkie dzieci wraz z personelem, tak jak co roku powitały w naszym przedszkolu, ukochane babcie i najwspanialszych dziadków, chcąc im podziękować za ich dobre serce, cierpliwość i miłość. Każda grupa przedstawiła program artystyczny – wiersze, tańce i piosenki pełne słów wdzięczności i miłości.

"Dzień Języka Ojczystego" - zajęcia biblioteczn

06 lutego 2020 roku, dzieci z grupy 5A, uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych pt. „Dzień Języka Ojczystego” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi. Celem spotkania było wzbudzenie zainteresowania polszczyzną, zwrócenie uwagi dzieci na poprawność wysławiania się. Pięciolatki wzięły także udział w grach i zabawach z wykorzystaniem polskich wyliczanek.

"Zimowa opowieść" - Teatr Uśmiech

31 stycznia 2020 roku, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Agencji Artystycznej Uśmiech z przedstawieniem teatralnym pt. „Zimowa opowieść”. Dzisiejsza historia opowiadała o niedźwiadku, który pomimo zimy nie mógł zasnąć. Szukał i próbował różnych sposobów, by zapaść w zimowy sen.

"Gucio zazdrości" - spotkanie czytelnicze

28 stycznia 2020 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkania z paniami z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzisiaj dzieci poznały kolejną książkę z serii Uczucia Gucia pt. „Gucio zazdrości”. Wraz z Guciem – małym jednorożcem, dzieci dowiedziały się jak poradzić sobie z uczuciem zazdrości.

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka !!!

Wszystkim Babciom i Dziadkom, z okazji ich święta, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, długich lat życia oraz wszelkiej pomyślności.

Przekaż 1%

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji PRZEKAŻ 1 % PODATKU.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Przekaż 1%

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"