Strona główna/Aktualności/Informacja w sprawie list kandydatów zakwalifikowanych na (..)

Informacja w sprawie list kandydatów zakwalifikowanych na nowy rok szkolny. POŚWIADCZENIE WOLI PRZYJĘCIA W POSTACI PISEMNEJ w terminie 14 - 21 kwietnia 2022 roku !!!

15 Kwietnia 2022

Uwaga rodzice/opiekunowie!!!

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola przez komisje rekrutacyjną na rok szkolny 2022/23 zostanie zamieszczona na tablicy ogłoszeń wewnątrz przedszkola w dniu 13 kwietnia 2022. Kolejnym krokiem przyjęcia zakwalifikowanego dziecka jest potwierdzenie przez rodzica kandydata, woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w terminie od 14 do 21 kwietnia 2022 roku. Oświadczenie będzie do pobrania w przedszkolu bądź ze strony internetowej przedszkola. Nie dostarczenie przez Państwa takiego oświadczenia w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu. Lista dzieci przyjętych do przedszkola będzie udostępniona na tablicy ogłoszeń w przedszkolu 22 kwietnia 2022 roku.

Zapraszamy - dyrektor Barbara Węgrzyn

Kategoria: Powiązane pliki [1]