Strona główna/Aktualności/WAŻNA INFORMACJA W SPRAWIE PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA (..)

WAŻNA INFORMACJA W SPRAWIE PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI Z PRZEDSZKOLA !!!

20 Września 2021

UWAGA RODZICE/OPIEKUNOWIE !!!

Od poniedziałku, tj. 20 września 2021 roku zewnętrzne drzwi do przedszkola będą otwarte.

Prosimy zadzwonić, wpuścić dziecko do wiatrołapu i zamknąć drzwi. Pracownik przedszkola będzie czekał  za wewnętrznymi drzwiami i odbierze od Państwa dziecko. Ten sam sposób dotyczy odbierania dziecka. Przepraszamy za utrudnienia, które spowodowane są niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i wprowadzone są w celu zabezpieczenia dzieci i pracowników przebywających w szatni i przyległych pomieszczeniach.

Dyrektor - mgr Barbara Węgrzyn

Rodziców zainteresowanych udziałem dziecka w zajęciach Drużyny Kangura prosimy o uzupełnienie formularza na stronie https://zapisy.druzynakangura.pl/ Jest to w tym roku jedyna forma zapisów!