Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

 • Znaleziono 554 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Następna
 • Ostatnia
"Szkoła do hymnu" - Święto Niepodległości Pol

08 listopada 2019 roku, w związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości Polski nasze przedszkole przyłączyło się do akcji „Szkoła do hymnu”. O godzinie 11.11 cała społeczność przedszkola odśpiewała hymn Polski. W dniach poprzedzających narodowe święto, przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, które przybliżyły im historię odzyskania przez Polskę niepodległości.

"Gucio się smuci" - spotkanie czytelnicze

07 listopada 2019 roku, odbyło się czytelnicze spotkania z paniami z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzisiaj dzieci poznały kolejną książkę z serii Uczucia Gucia pt. „Gucio się smuci”. Wraz z Guciem – małym jednorożcem, dzieci dowiedziały się jak poradzić sobie z uczuciem smutku.

"Dzień Postaci z Bajek" - zajęcia biblioteczne g

05 listopada 2019 roku, dzieci z grupy 5A uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi pt. „Dzień Postaci z Bajek”. Dzieci przypomniały sobie tytuły i bohaterów popularnych bajek i baśni.

Halloween 2019

31 października 2019 roku, w przedszkolu można było spotkać czarownice, duszki, wampiry i inne dziwne zjawy. Tak przebrane dzieci z okazji Halloween przez cały dzień dobrze się bawiły. Robiły przy tym sporo hałasu i zamieszania, zdarzały się także małe psoty w zamian za cukierka, ale przecież o to chodzi w czasie tego dnia, by dobrze bawić się...

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Halloween 2019
Pamiętamy!!!

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych nasze przedszkole przyłączyło się do akcji „Szkoła pamięta”. Zbliżające się dni są czasem pamięci o zmarłych – tych najbliższych ale także i tych, którzy zapisali się w historii. 25 października 2019 roku, dzieci z grupy 0 i 5 B, poszły ze zniczami pod Pomnik upamiętniający członków Związku Orła Białego i na Grób Nieznanego Żołnierza.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Pamiętamy!!!
Ogłoszenie Rady Rodziców !!!

Rada Rodziców w związku z organizowanym Kiermaszem Świątecznym, prosi aby każde dziecko przygotowało w domu co najmniej jedną ozdobę świąteczną. Ozdoby prosimy dostarczyć do nauczycieli w grupach, najpóźniej do końca listopada 2019 roku.

"Cztery mile za piec" - Teatr Skrzat

23 października 2019 roku, nasze przedszkole odwiedził Teatr Skrzat z Krakowa z bajką pt. „Cztery mile za piec”. Przedszkolaki wraz z główną bohaterką Zosią wyruszyły do Baśniowej Krainy w poszukiwaniu jej lalki Petroneli. Po drodze spotkała wiele postaci, które pomagały jej znaleźć właściwą drogę.

Nagroda Burmistrza Miasta Czeladź dla Pani Ewy Ż

18 października 2019 roku, w hali MOSIR w Czeladzi odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu najbardziej zasłużeni dyrektorzy i nauczyciele czeladzkich placówek oświatowych, odebrali z rąk Burmistrza – Pana Zbigniewa Szaleńca, życzenia oraz nagrody. W wyróżnionym gronie znalazła się Pani Ewa Żebrowska. Gratulujemy !!!

Jak powstaje sok?

17 października 2019 roku, dzieci z grupy 5B wspólnie przygotowywały sok marchewkowo-jabłkowy. Na początku dzieci dowiedziały się jak dokładnie działa sokowirówka, zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi obsługi urządzeń elektrycznych, następnie przystąpiły do robienia soku. Na koniec oczywiście miała miejsce degustacja soku pełnego witamin.

Akademia Małego Odkrywcy - poznajemy magnes

W październiku 2019 roku, w naszym przedszkolu rozpoczęły się zajęcia Akademii Małego Odkrywcy w ramach cyklu „Mali Odkrywcy” czyli eksperymenty z panią Profesor Szkiełko. Zajęcia pozwolą dzieciom badać, odkrywać i doświadczać w zakresie fizyki, chemii i biologii, a będzie im w tym pomagać Profesor Szkiełko oraz żaba Monika. Na pierwszych zajęciach dzieci poznały właściwości magnesu.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Następna
 • Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

 • Podmiot udostępniający informację: 
 • Pierwsza publikacja:  
 • Aktualizacja publikacji:  
 • Wytworzenie publikacji:  
 • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
tel. 32 265 26 41
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Dane adresowe

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl