Przekaż 1%

16 Lutego 2021

Miło nam poinformować Państwa, że po podsumowaniu akcji Przekaż 1% za rok 2019, wpłynęło na nasze konto 321,93 zł. Dziękujemy !!!

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji PRZEKAŻ 1 % PODATKU. Nasze przedszkole jest partnerem Fundacji Studenckiej Młodzi - Młodym z Częstochowy. Za pośrednictwem Fundacji i z Państwa pomocą będziemy mieli możliwość zbierania środków finansowych mających na celu wspomaganie procesu rozwoju i kształcenia naszych dzieci. Wystarczy podczas wypełniania formularza PIT - 37, podać numer KRS 0000270261 oraz wpisać cel szczegółowy 1 % - PRZEDSZKOLE 4 W CZELADZI 4087.

To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam. Zachęcamy do wzięcia udziału w prowadzonej akcji i wsparcia naszego przedszkola.

Poniżej znajduje się link do Programu PIT. Rozlicz PIT za 2020 rok i przekaż 1% podatku dla naszego przedszkola. Dziękujemy !!!

PROSIMY O ZWROT DEKLARACJI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DO 26 LUTEGO 2021 ROKU !!! ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/22 DLA NOWYCH DZIECI OD 01 MARCA. ZAPRASZAMY !!!