Strona główna/Aktualności/Dzień Babci i Dziadka

23 Stycznia 2024

22 i 23 stycznia 2024 roku, świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.  Nasi wyjątkowi goście mieli okazję zobaczyć i wysłuchać programy artystyczne przygotowane przez dzieci. Były więc życzenia pełne miłości, wiersze, piosenki i tańce a nawet inscenizacje. Dzieci wło­ży­ły wiele serca i mnóstwo uczu­cia w przygotowanie się do występu. Babcie i Dziadkowie popisy artystyczne swoich wnucząt obserwowali z dumą i z łezką w oku. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej goście zostali obdarowani całusami i drobnymi upominkami. Był także czas na wspólne zdjęcia.

Dzień Babci i Dziadka w grupie 0B

Dzień Babci i Dziadka w grupie 0A