Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 407 wiadomości.

• Ostatnia
"Audiobook to też książka" - zajęcia bibliotec

17 kwietnia 2018 roku, dzieci z grupy 0 wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Audiobook to też książka” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

Krew dla Emilki !!!

Niepubliczne Przedszkole Bajka w Czeladzi, ul. Lwowska 2, wzywa 21 kwietnia 2018 roku (sobota) od godz. 10.00 do 13.00 do wzięcia udziału w akcji "Krew dla Emilki", która polega na zarejestrowaniu się jako potencjalny dawca szpiku. Aby zarejestrować się wystarczy oddać 5 ml. krwi do badań, mieć 18-48 lat i posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.

"Żyrafa Marczela" - warsztaty plastyczne w MBP

10 kwietnia 2018 roku, dzieci z grupy 0A w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi wzięły dział w warsztatach plastycznych pt. „Żyrafa Marczela”.

"Radio Smyk SM" - Baśniowa Kapela

5 kwietna 2018 roku, gościliśmy w naszym przedszkolu „Baśniową Kapelę” z audycją muzyczną pt. „Radio Smyk SM”. Tym razem dzieci poznały historię o bocianiej rodzinie, która w trudnej sytuacji, nie mogąc wykarmić wszystkich piskląt, wyrzuca z gniazda najsłabszego bocianka – Piąteczkę.

"O pewnym Utopcu" - spotkanie czytelnicze

5 kwietnia 2018 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkania z panią Ewą z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ten rok upływa pod hasłem „Baśniowy świat przedszkolaków”. Dzisiaj poznaliśmy baśń „O pewnym Utopcu”.

Spotkanie z siatkarkami klubu MKS Dąbrowa Górnic

4 kwietnia 2018 roku, dzieci z najstarszych grup uczestniczyły w spotkaniu z siatkarkami klubu MKS Dąbrowa Górnicza. Siatkarki – Ana Grbac i Natalia Perlińska opowiedziały dzieciom o klubie a także zachęcały do uprawiania siatkówki oraz zdrowego odżywiania.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA !!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni w gronie najbliższych życzy cała społeczność Przedszkola nr 4 w Czeladzi.

Szanowni Państwo !!! Proszę zapoznać się z Uchwałą Rady Miejskiej w Czeladzi ws. podziału miasta Czeladź na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Wie

27 marca 2018 roku w Kopalni Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Wiersze Juliana Tuwima", którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia w Czeladzi. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Juliana Tuwima oraz zainteresowanie dzieci poezją. Nasze przedszkole reprezentowała Ania M. (z wierszem "Spóźniony słowik") i Natalia B. (z wierszem "Okulary") z grupy 0A.

Nauczanie podstaw programowania - kodowanie

W tym roku szkolnym w naszym przedszkolu realizujemy unikatowy w skali kraju projekt nauczania podstaw programowania przeznaczony dla dzieci w wieku 5, 6 – lat we współpracy z Akademią Rozumino. To niezapomniana przygoda z nauką programowania - kodowania. Kodowanie nazywane jest dziś „trzecim językiem”. W realizacji programu pomagają zestawy edukacyjne, które wprowadzają dzieci w świat nauki, technologii, inżynierii i matematyki.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"