Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne Nr 4 im. Słonecznego uśmiechuStrona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 359 wiadomości.

• Ostatnia
"Dzień Seniora" - zajęcia biblioteczne

21 i 28 listopada 2017 roku, dzieci z grupy 0A i 0, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Dzień Seniora” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

24 listopada 2017 roku, obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Grodzisko Zabaw

Nasze najstarsze przedszkolaki odwiedziły wyjątkowy plac zabaw czyli Grodzisko Zabaw.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Grodzisko Zabaw

Główny Inspektorat Sanitarny w Dąbrowie Górniczej przygotował materiały edukacyjne na temat wszawicy. Materiały są przeznaczone dla szkół i przedszkoli i przybliżają temat wszawicy i działania profilaktyczne. Zapraszamy do zapoznania się z broszurami i plakatami w dziale Kącik dla rodziców -----> Pedagogizacja !!!

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada 2017 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka uchwalony przez Sejm RP w 2014 roku. Z tej właśnie okazji w grupach odbyły się pogadanki na temat praw dziecka, o ich potrzebach oraz o roli rodziców i opiekunów.

"My Little Pony: Przyjaźń to magia" - wyjazd do

17 listopada 2017 roku, dzieci z grupy 0 i 0A pojechały do kina w Kopalni Kultury na Piaskach na animowany film pt. „My Little Pony: Przyjaźń to magia”.

"Opowieść o czarowniku Twardowskim" - spotkanie

14 listopada 2017 roku, dzieci w starszych grupach wysłuchały baśni pt. „Opowieść o czarowniku Twardowskim”, który zaprzedał duszę diabłu w zamian za wielką wiedzę i znajomość magii.

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

W dniach poprzedzających Narodowe Święto Niepodległości, przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, które przybliżyły im historię odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku oraz poznawały symbole narodowe.

Halloween 2017

31 października 2017 roku, w naszym przedszkolu pojawiły się czarownice, duszki i inne dziwne postaci z okazji Halloween. Chociaż tradycja Halloween przyszła do nas zza oceanu, to sprawia dzieciom dużo radości i uśmiechu.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Halloween 2017
"Dzień Polskiej Harcerki" - zajęcia biblioteczne

26 i 31 października 2017 roku, dzieci z grupy 0A i 0 wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Dzień Polskiej Harcerki” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: