Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 428 wiadomości.

• Ostatnia
Dzień Dziecka - spektakl teatralny "Jaś i Małgo

30 maja 2018 roku, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, dzieci z grup 3A, 3 oraz 4 - latków, wyjechały do Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie na spektakl pt. „Jaś i Małgosia”.

Dzień Dziecka - Podchody

30 maja 2018 roku, z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, obie grupy starszaków wzięły udział w Podchodach. Zabawa została przeprowadzona w ogrodzie przedszkolnym.

Życzenia dla wszystkich Mam !!!

Wszystkim Mamom z okazji ich święta, w tym bardzo szczególnym dniu, składamy życzenia wszystkiego najlepszego, dziękując za miłość, codzienny trud wychowania, za opiekę, za to, że potraficie uśmiechać się najpiękniej w świecie, że z wami wszystko jest prostsze, za to, że ... jesteście. Dziękujemy !!!

Informacja w sprawie RODO - klauzula ogólna

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych (RODO), proszę zapoznać się z klauzulą ogólną.

Dzień Mamy i Taty 2018

24 maja 2018 roku, odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość szczególna, bowiem świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty.

"Janosik" - spotkanie czytelnicze

22 maja 2018 roku, odbyło się kolejne comiesięczne czytelnicze spotkania z panią bibliotekarką z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” z cyklu „Baśniowy świat przedszkolaków”. Dzisiaj poznaliśmy baśń pt. „Janosik” Zofii Urbanowskiej.

Spotkanie z Football Academy Czeladź

17 maja 2018 roku, nasze przedszkole odwiedzili menagerowie oraz trenerzy Football Academy Czeladź – Panowie Dawid Jakubczyk i Bartłomiej Matuszowicz oraz tata naszego kolegi Pan Marcin Jarecki. Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się szkółką piłkarską dla dzieci i młodzieży działającą na terenie naszego miasta.

"Dzień Bibliotekarza" oraz Pasowanie na czytelnik

8 maja 2018 roku, dzieci z grupy 0, a 15 maja z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Dzień Bibliotekarza” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

"Czarująca żaba" - Teatr Skrzat

14 maja 2018 roku, dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. "Czarująca żaba" w wykonaniu aktorów Teatru Skrzat z Krakowa.

Rok 2018 - Rokiem Niepodległości Polski

Rok 2018 został ustanowiony przez Sejm RP Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości a przez Senat RP Rokiem Niepodległości Polski. W związku z tym w naszym przedszkolu zainaugurowaliśmy obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"