Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 407 wiadomości.

• Ostatnia
"O prosiaczku Brudasku" - Teatr Skrzat

23 marca 2018 roku, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy krakowskiego Teatru Skrzat z przedstawieniem pt. „O prosiaczku Brudasku”. Dzieci poznały konsekwencje niezdrowego i niehigienicznego życia oraz oceniały zachowania służące i zagrażające zdrowiu, utrwalały wiedzę o właściwym sposobie odżywiania się, kształtowały nawyk dbania o higienę osobistą oraz o czystość w najbliższym otoczeniu.

"Wielkanocne upominki dla Rodzinki" - akcja charyt

W pierwszej połowie marca 2018 roku, nasze przedszkole przystąpiło w ramach wolontariatu do akcji „Wielkanocne Upominki dla Rodzinki” w imieniu Fundacji Wspierania Rozwoju Zasobów Ludzkich „Nasze Zagłębie”. Akcja polegała na przygotowaniu paczek świątecznych dla ubogich, potrzebujących rodzin, mieszkających w Zagłębiu. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom !!!

"Dzień Klauna" - zajęcia biblioteczne

22 marca 2018 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „ Międzynarodowy Dzień Klauna” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi. Głównym celem zajęć było zapoznanie dzieci z pojęciami: teatr, aktor, rekwizyt, scenografia, pantomima.

Powitanie wiosny

W naszym przedszkolu przyjął się zwyczaj żegnania zimy i witania nadchodzącej wiosny. 21 marca spod przedszkola wyruszył barwny, kwiatowy korowód z Marzanną na czele.

Wiosenne kąciki przyrodnicze

Kalendarzowa wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami i choć nie widać jej za oknem to 4 – latki oraz starszaki, postanowiły zaprosić wiosnę do przedszkola. Dzieci urządziły w salach wiosenne kąciki przyrodnicze zapełnione siewami i sadzonkami.

Magiczny Dywan - podłoga interaktywna

Od kilku dni dzieci w naszym przedszkolu mogą cieszyć się z Magicznego Dywanu czyli podłogi interaktywnej. W skład Magicznego Dywanu wchodzi projektor, komputer i moduł interaktywny. Obraz wyświetlany na podłodze tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy mogą przeżywać wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Dzień Kobiet

8 marca 2018 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy złożyli życzenia swoim koleżankom oraz starali się być mili i uprzejmi dla dziewczynek. Niektórzy mali mężczyźni przynieśli także laurki oraz kwiaty. Dziękujemy !!!

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Kobiet
"Światowy Dzień DJ" - zajęcia biblioteczne

8 marca 2018 roku, dzieci z grupy 0 wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „9 marca Światowy Dzień DJ” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

"Wiersze Juliana Tuwima" - konkurs recytatorski

7 marca 2018 roku, w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. „Wiersze Juliana Tuwima”, w którym wzięły udział dzieci z grup 0 i 0A.

"Bezpieczne Przedszkole" - spotkanie z Policją i

7 marca 2018 roku, do naszego przedszkola w ramach akcji „Bezpieczne przedszkole” przyszli przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej w Czeladzi. W spotkaniu wzięły udział dzieci z grup 0 i 0A.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"