Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 447 wiadomości.

• Ostatnia
Witamy w nowym roku szkolnym 2018/19 !!!

Witamy wszystkie dzieci i ich rodziców/opiekunów w nowym roku przedszkolnym 2018/19. Skończyły się wakacje i nadeszła pora aby przyjść do przedszkola. Przedszkolakom życzymy miłych chwil w przedszkolu. Rodzicom/opiekunom – zadowolenia z naszej pracy i wyrozumiałości. Chcemy by każdy dzień stawał się nowym doświadczeniem, a zapamiętane wiadomości i zdobyte umiejętności służyły przez wiele lat.

Życzenia wakacyjne !!!

Kochane dzieci, drodzy rodzice/opiekunowie !!! Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne. By sprzyjały poznawaniu nowych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił, zapału do pracy i do wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym.

Program edukacyjny "Mamo, Tato, wolę wodę"

W roku szkolnym 2017/18 nasze przedszkole kolejny raz przystąpiło do udziału w realizacji 10 już edycji programu edukacyjnego „Mamo, Tato, wolę wodę”, prowadzonego przez Żywiec Zdrój przy wsparciu Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka. Głównym celem programu jest edukowanie dzieci w zakresie pozytywnego wpływu wody na organizm człowieka i jej znaczenia dla całego środowiska.

Poradnik Bezpiecznego Wypoczynku

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

Życzenia z Okazji Dnia Taty !!!

Drogi Tatusiu, najlepszy na świecie, który mnie kochasz w zimie i w lecie, jesienią, wiosną, w niezmiennej trosce, w szczęśliwym domu, jak w raju rosnę, za Twoją dobroć dzisiaj dziękuję, zdrowia, szczęścia winszuję, bezpiecznej jazdy, spełnienia marzeń, pięknych urlopów i na zawsze razem !!!

Program edukacyjny "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

W roku szkolnym 2017/18 nasze przedszkole brało udział w jednym z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych pt. „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. W trakcie realizowanych zajęć przedszkolaki uczyły się troszczyć o środowisko naturalne i dowiedziały się, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz jakie formy aktywności ruchowych są dla nich najlepsze.

Zajęcie adaptacyjne

21 czerwca 2018 roku, w przedszkolu odbyło się zajecie adaptacyjne dla dzieci 3 – letnich, które przygodę z naszym przedszkolem rozpoczną od września.

"Alchemia kuchni" - wystawa w Muzeum Saturn

21 czerwca 2018 roku, dzieci z grupy 0 i 0A zwiedziły wystawę pt. „Alchemia kuchni” w Muzeum Saturn w Czeladzi. Dzieci miały możliwość zapoznać się z wystawą, która pomogła im poznać procesy przygotowywania i przechowywania produktów takich jak: fermentacja, pasteryzacja, prażenie, kiszenie czy destylacja.

Mini Olimpiada Sportowa Maluchów

19 czerwca 2018 roku, dzieci z dwóch najmłodszych grup wzięły udział w Mini Olimpiadzie Sportowej. Maluchy z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach sportowych. Panował prawdziwy duch rywalizacji. Dzieci poznały zasady fair-play i wspaniale się bawiły. Na zakończenie wszystkie maluchy otrzymały dyplomy.

Mundial 2018

19 czerwca 2018 roku, w ramach wspierania naszej drużyny narodowej podczas Mundialu 2018 – starszaki z grupy 0A od rana przygotowywały się do kibicowania. Przez cały dzień wszystko kręciło się wokół piłki nożnej. Za naszą drużynę trzymamy kciuki nie tylko w dzisiejszym meczu. ,,POLSKA BIAŁO – CZERWONI!”

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mundial 2018
  • Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl