Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne Nr 4 im. Słonecznego uśmiechuStrona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 359 wiadomości.

• Ostatnia
Lubimy jesień !!!

Za oknem roztacza się jesienna aura, ale nasze przedszkolaki uważają, że to najpiękniejsza pora roku: pełna barw i magii.

"Kot w butach" - spotkanie czytelnicze

17 października 2017 roku, odbyło się czytelnicze spotkania z Panią Ewą z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzisiaj dzieci we wszystkich grupach wysłuchały baśni o „Kocie w butach”.

Światowy Dzień Mycia Rąk

16 października 2017 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk. Celem akcji jest uświadamianie i kreowanie nawyków mycia rąk u najmłodszych, podkreślenie ogromnego znaczenia mycia rąk wodą i mydłem, a tym samym zapobieganie chorobom związanym z nieprzestrzeganiem prawidłowej higieny.

Dzień Edukacji Narodowej - Nagroda Burmistrza

13 października 2017 roku, w hali MOSIR  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor BARBARA WĘGRZYN, odebrała z rąk Pana Burmistrza – Zbigniewa Szaleńca, nagrodę Burmistrza Miasta Czeladź za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej.

Dzień Nauczyciela 2017

13 października 2017 roku, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Nauczyciela.

Światowy Dzień Zwierząt

4 października 2017 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji nasze przedszkole odwiedził żółw i kotka.

Wycieczka do Sklepu Zoologicznego "Fantom" w Czela

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony 4 października, stał się okazją, aby dzieci z grupy 0A, odwiedziły sklep zoologiczny „Fantom” w Czeladzi.

"Owocowe szaszłyki" - zajęcia w grupie 3 i 4 - l

W październiku, dzieci z grupy 3 i 4 - latków w ramach zajęć popularyzujących właściwe nawyki żywieniowe, zrobiły owocowe szaszłyki.

Dzień Chłopaka

29 września 2017 roku, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Chłopaka.

"Baśniowy świat przedszkolaków" - spotkanie czy

26 września 2017 roku, rozpoczęliśmy czytelnicze spotkania dzieci z paniami z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ten rok upłynie pod hasłem „Baśniowy świat przedszkolaków”.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: