Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne Nr 4 im. Słonecznego uśmiechuStrona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 338 wiadomości.

• Ostatnia
Życzenia z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom z okazji ich święta, życzymy spełnienia marzeń, chwil wytchnienia, słonecznych uśmiechów i radości z życia !!!

"Zuzia jedzie na piknik" - spotkanie czytelnicze

18 maja 2017 roku, odbyło się comiesięczne czytelnicze spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Ewa zapoznała dzieci z kolejną przygodą bohaterki z serii Mądra Mysz – Zuzia pt. „Zuzia jedzie na piknik ".

"Panna Kreseczka" - konkurs plastyczny

11 maja 2017 roku, w Przedszkolu Miejskim nr 9 im. Wandy Chotomskiej w Będzinie, odbyło się uroczyste podsumowanie regionalnego konkursu plastycznego pt. „Panna Kreseczka”. Nasze przedszkole w tym konkursie reprezentowała Sandra Jaworska z grupy 0, której praca została wyróżniona.

Uroczyste Pasowanie na czytelnika - zajęcia bibli

11 maja 2017 roku, grupa 0A wzięła udział w uroczystym Pasowaniu na czytelnika w Filii Nr 1 MBP w Czeladzi. Panie z biblioteki zorganizowały dla dzieci gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Barwy naro

10 maja 2017 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi, odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom gminnego konkursu plastycznego pt. „Barwy narodowe oczami dziecka”, którego organizatorem było nasze przedszkole.

"Pasowanie na czytelnika" - zajęcia biblioteczne

9 maja 2017 roku, grupa 0 wzięła udział w uroczystości Pasowania na czytelnika w Filii Nr 1 MBP w Czeladzi.

"Tajemnica Pani Muzyki" - koncert muzyczny VIOLINO

9 maja 2017 roku, w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyki klasycznej pt. „Tajemnica Pani Muzyki” w wykonaniu artystów Agencji Artystycznej VIOLINO.

3 Maja - Święto Konstytucji

Z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja, starszaki obejrzały film edukacyjny o powstaniu konstytucji oraz poznały historię trzech zaborów Polski i odzyskania niepodległości.

"Wiosenna euforia" - Teatr Kanon

24 kwietnia 2017 roku, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Kanon z Krakowa z przedstawieniem pt. „Wiosenna euforia”.

Dzień Ziemi

21 kwietnia 2017 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Ziemi
  • Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: