Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 407 wiadomości.

• Ostatnia
"Apolejka i jej osiołek" - spotkanie czytelnicze

6 marca 2018 roku, odbyło się kolejne comiesięczne czytelnicze spotkania z panią bibliotekarką z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” z cyklu "Baśniowy świat przedszkolaków". Dzisiaj poznaliśmy baśń pt. „Apolejka i jej osiołek”.

"Przyjaciel smoczek" - Baśniowa Kapela

5 marca 2018 roku, gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli – Państwa Szafrańców z przedstawieniem muzycznym pt. „Przyjaciel smoczek”.

3-latki poznają Wszechświat

Przez cały tydzień dzieci w grupie 3 – latków, podróżowały po przestrzeni kosmicznej, aby poznawać tam tajemnice wszechświata.

4-latki bawią się w teatr

W tym tygodniu 4 – latki poznawały i bawiły się w teatr. Każdego dnia dzieci odkrywały nowe tajemnice sztuki aktorskiej. W przygotowanym wspólnie teatrzyku wcielały się w różne postacie, odgrywały własne inscenizacje.

Dzień Otwarty

28 lutego 2018 roku, nasze przedszkole otworzyło swoje drzwi dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola a chciałyby rozpocząć przygodę z naszym przedszkolem od 1 września 2018 roku.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Otwarty
„21 luty Międzynarodowy Dzień Języka Ojczyste

22 lutego 2018 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „21 luty Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

,,Samochód marzeń 2018" - konkurs plastyczny

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Toyota Motor Corporation pt. ,,The 12th Toyota Dream Car Art Contest", którego pierwszym etapem jest konkurs krajowy ,,Samochód marzeń 2018".

„Raz, dwa, trzy – piszesz Ty” - zajęcia bib

20 lutego 2018 roku, dzieci z grupy 0 wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Raz, dwa, trzy – piszesz Ty” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi. Zajęcia były zorganizowane z okazji Ogólnopolskiego Dnia Pisania Piórem, który obchodzony jest 12 lutego.

„O babci, krasnalu i kolorowych kulkach” - Tea

19 lutego 2018 roku, gościliśmy aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. „O babci, krasnalu i kolorowych kulkach”.

Walentynki

14 lutego 2018 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji dzieci wykonały na zajęciach serduszka i laurki, którymi nawzajem się obdarowały w dowód sympatii i przyjaźni.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Walentynki
  • Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl