Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 447 wiadomości.

• Ostatnia
"O cudownym dębie i baranim kożuszku" - spotkani

19 czerwca 2018 roku, odbyło się ostatnie już w tym roku szkolnym czytelnicze spotkania z panią Ewą z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ten rok upływał pod hasłem „Baśniowy świat przedszkolaków”. Dzisiaj dzieci poznały bohaterów baśni pt. „O cudownym dębie i baranim kożuszku” z książki „Legendy i baśnie polskie” wydawnictwa Papilon.

Pożegnanie przedszkola

15 czerwca 2018 roku, przyszedł czas na ostatni już w przedszkolu występ dzieci sześcioletnich, gdyż po wakacjach do nas nie powrócą tylko staną się pierwszoklasistami.

"Odblask" - konkurs plastyczny na symbol „Ogóln

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie plastycznym na symbol „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków”. Organizatorem konkursu było Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Celem konkursu było zachęcenie wszystkich pieszych do używania elementów odblaskowych w ruchu drogowym.

Koncert muzyczny z okazji 100-lecia Niepodległoś

8 czerwca 2018 roku, w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyki klasycznej w wykonaniu artystów Agencji Artystycznej VIOLINO z okazji 100 – lecia Niepodległości Polski.

"Papier ręcznie czerpany" - warsztaty plastyczne

7 czerwca 2018 roku, dzieci z grupy 0 i 0A wzięły dział w warsztatach plastycznych pt. „Papier ręcznie czerpany” prowadzonych przez Firmę Kalander Czerpalnia Papieru a zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi.

„Tanecznym krokiem przez Europę” - Festiwal T

6 czerwca 2018 roku, przedstawiciele grupy 0A, wzięli udział w Festiwalu Tańca Europejskiego pt. „Tanecznym krokiem przez Europę” w Kopalni Kultury. Nasza grupa taneczna zaprezentowała taniec francuski. Poziom występów zaskoczył jury, które postanowiło przyznać wszystkim przedszkolom pierwsze miejsce. Statuetki, dyplomy i upominki wręczył dzieciom Burmistrz Miasta Czeladź Pan Zbigniew Szaleniec. Gratulujemy !!!

"Ja jestem ten, który daje tlen" - konkurs ekolog

Przedszkolaki z grupy 0 i 0A zostały nagrodzone dyplomami za udział w XX edycji konkursu ekologicznego Moja Ziemia – Czysty Świat pt. „Ja jestem ten, który daje tlen”.

"Mini Mistrzostwa Świata" - IV edycja Dnia Dzieck

4 czerwca 2018 roku, dzieci z grupy 0 i 0A wzięły udział w IV edycji Dnia Dziecka pt. „Z przedszkola na stadion”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Mini Mistrzostwa Świata” w nawiązaniu do zbliżających się Mistrzostw Świata w Rosji.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom: kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego pieska i kotka, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba i wspaniałych przyjaciół.

Dzień Dziecka - spektakl teatralny "Jaś i Małgo

30 maja 2018 roku, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, dzieci z grup 3A, 3 oraz 4 - latków, wyjechały do Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie na spektakl pt. „Jaś i Małgosia”.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"