Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 428 wiadomości.

• Ostatnia
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Barwy

24 kwietnia 2018 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom gminnego konkursu plastycznego pt. „Barwy narodowe oczami dziecka”. Organizatorem konkursu było nasze przedszkole. Jego celem było kształtowanie wśród dzieci poczucia świadomości narodowej.

„Dzień Kostki Rubika” - zajęcia biblioteczne

24 kwietnia 2018 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „17 kwietnia Dzień Kostki Rubika” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi. Celem zajęć było wzbudzenie zainteresowania dzieci prostymi grami matematycznymi.

Dzień Ziemi

20 oraz 23 kwietnia 2018 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. We wszystkich grupach przeprowadzone były zajęcia mające na celu wzbogacenie wiedzy dzieci na temat ekologii, a w szczególności uświadomienie konieczności ochrony środowiska. Dzieci zasadziły także na przedszkolnych klombach – kwiaty, które będą mogły na bieżąco obserwować.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Ziemi
"Audiobook to też książka" - zajęcia bibliotec

17 kwietnia 2018 roku, dzieci z grupy 0 wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Audiobook to też książka” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

Krew dla Emilki !!!

Niepubliczne Przedszkole Bajka w Czeladzi, ul. Lwowska 2, wzywa 21 kwietnia 2018 roku (sobota) od godz. 10.00 do 13.00 do wzięcia udziału w akcji "Krew dla Emilki", która polega na zarejestrowaniu się jako potencjalny dawca szpiku. Aby zarejestrować się wystarczy oddać 5 ml. krwi do badań, mieć 18-48 lat i posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.

"Żyrafa Marczela" - warsztaty plastyczne w MBP

10 kwietnia 2018 roku, dzieci z grupy 0A w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi wzięły dział w warsztatach plastycznych pt. „Żyrafa Marczela”.

"Radio Smyk SM" - Baśniowa Kapela

5 kwietna 2018 roku, gościliśmy w naszym przedszkolu „Baśniową Kapelę” z audycją muzyczną pt. „Radio Smyk SM”. Tym razem dzieci poznały historię o bocianiej rodzinie, która w trudnej sytuacji, nie mogąc wykarmić wszystkich piskląt, wyrzuca z gniazda najsłabszego bocianka – Piąteczkę.

"O pewnym Utopcu" - spotkanie czytelnicze

5 kwietnia 2018 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkania z panią Ewą z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ten rok upływa pod hasłem „Baśniowy świat przedszkolaków”. Dzisiaj poznaliśmy baśń „O pewnym Utopcu”.

Spotkanie z siatkarkami klubu MKS Dąbrowa Górnic

4 kwietnia 2018 roku, dzieci z najstarszych grup uczestniczyły w spotkaniu z siatkarkami klubu MKS Dąbrowa Górnicza. Siatkarki – Ana Grbac i Natalia Perlińska opowiedziały dzieciom o klubie a także zachęcały do uprawiania siatkówki oraz zdrowego odżywiania.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA !!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni w gronie najbliższych życzy cała społeczność Przedszkola nr 4 w Czeladzi.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"