Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 642 wiadomości.

Podsumowanie akcji "Góra Grosza"

Z radością informujemy, że w ramach akcji „Góra Grosza” zorganizowanej w naszym przedszkolu od 25 listopada 2019 roku do 02 stycznia 2020 roku, po zliczeniu wszystkich pieniążków jakie udało się zebrać dzieciom wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami, ogłaszamy, że zebraliśmy 175 zł. 67 gr. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce.

Bal Przebierańców 2020

08 stycznia 2020 roku, w naszym przedszkolu odbył się Bal Przebierańców, który poprowadził DJ Wujek Misiek. Dzieci przybyły do przedszkola w niezwykle kolorowych i bajkowych strojach a sala zabaw zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach i ochoczo uczestniczyli w różnych zabawach i konkursach organizowanych przez Wujka Miśka.

Zapisy na dyżur wakacyjny 2020 !!!

INFORMACJA NA TEMAT DYŻURU WAKACYJNEGO W 2020 ROKU

Świąteczne życzenia

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć niepowtarzalne świąteczne chwile w pokoju i wzajemnej bliskości. Serdeczne życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów, życzy cała społeczność Przedszkola Publicznego nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"

Jasełka oraz Kiermasz Świąteczny

20 grudnia 2019 roku, zgodnie z coroczną tradycją nasze przedszkole wystawiło Jasełka. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa pozwoliła wszystkim wczuć się w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie jasełkowe połączone było z Kiermaszem Świątecznym, który zorganizowała Rada Rodziców. Mamy nadzieje, że wszyscy poczuli magię Świąt Bożego Narodzenia.

"Sukienka księżniczki Zosi" - Baśniowa Kapela

19 grudnia 2019 roku, gościliśmy w naszym przedszkolu „Baśniową Kapelę” Państwa Szafrańców z opowieścią muzyczną pt. „Sukienka księżniczki Zosi”. Opowieść o marzeniu spełnionym przez Świętego Mikołaja, przekazała dzieciom wartości uniwersalne tj. prawda, dobro i piękno. W czasie występu wszyscy świetnie się bawili śpiewając i klaszcząc.

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczn

Nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym pt. „Figury geometryczne oczami dzieci”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi. W konkursie reprezentowała nas Amelka Ł. z grupy 5B, zdobywając III miejsce z pracą pt. „Geometryczne miasto”. Gratulujemy !!!

"Gucio się złości" - spotkanie czytelnicze

13 grudnia 2019 roku, odbyło się czytelnicze spotkania z paniami z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzisiaj dzieci poznały kolejną książkę z serii Uczucia Gucia pt. „Gucio się złości”. Tym razem jednorożec Gucio pokazał dzieciom jak radzić sobie ze złością.

"Dzień Herbaty" - zajęcia biblioteczne grupa 5A

12 grudnia 2019 roku, dzieci z grupy 5A uczestniczyły w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi w zajęciach bibliotecznych pt. „Dzień Herbaty”. Dzieci zapoznały się z różnymi rodzajami herbat i sposobem ich przyrządzania w różnych krajach oraz dowiedziały się, że tradycja jej picia sięga kilku tysięcy lat.

"Hej Kolęda, Kolęda" - Międzyprzedszkolny Konku

10 grudnia 2019 roku, w SDK ODEON w Czeladzi odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd pt. „Hej Kolęda, Kolęda”. Nasze przedszkole reprezentowały dwa zespoły oraz soliści. Poziom występów uczestników zaskoczył jury, które postanowiło przyznać wszystkim dzieciom pierwsze miejsce. Jednakże kilkoro dzieci dostało wyróżnienie, między innymi nasze przedszkolaki – Nina R., Lena M., Wojtek P. i Michał L. Gratulujemy !!!

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji:
  • Wytworzenie publikacji:
  • Zatwierdzenie informacji:
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"