Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania/Pożegnanie Przedszkola 2021

Pożegnanie Przedszkola 2021

18 Czerwca 2021

18 czerwca 2021 roku, przyszedł czas na ostatni już w przedszkolu występ 6-latków z grupy 0A i 0B, gdyż po wakacjach już do nas nie powrócą tylko staną się pierwszoklasistami. Gości powitała Pani Dyrektor, która potem oddała głos przedszkolakom. Piątkowa uroczystość rozpoczęła się uroczystym polonezem. Dzieci pożegnały się ze swoimi paniami i młodszymi kolegami, prezentując przygotowany program artystyczny. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Następnie głos otrzymały 5 - latki pozostające w przedszkolu, które wierszami podziękowały swoim starszym kolegom za przyjaźń oraz wspólnie spędzony czas. Złożyły także uroczystą przysięgę, w której obiecywały być godnymi następcami starszaków i przejęły od 6 - latków totem „Słonecznego uśmiechu”. Starszaki otrzymały na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil dyplomy, pamiątkowe zdjęcia oraz drobne upominki.

Cała społeczność przedszkola życzy wszystkim absolwentom

słonecznych wakacji, udanego wypoczynku, a od września samych sukcesów.