Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 656.

Dzień Babci i Dziadka w grupie 0A

21 stycznia 2021 roku, dzieci z grupy 0A wraz z Panią Bożenką przygotowały program artystyczny dla swoich najukochańszych Babć i wspaniałych Dziadków z okazji ich święta.  Zapraszamy do galerii.

Portrety Babć - grupa 0B

21 stycznia 2021 roku, dzieci  z grupy 0B przygotowywały dla swoich Babć ich portrety oraz serca pełne miłości. Przedszkolaki zgodnie stwierdziły, że uwielbiają spędzać czas ze swoimi Babciami, bo jak mówią słowa wiersza:   Kto mnie może kochać więcej? Zmarznę - grzejesz moje ręce Zszywasz spodnie, budzisz rano Miód smarujesz mi na chlebie Ty mnie kochasz - a ja babciu Bardzo, bardzo kocham Ciebie!!!   Po

Życzenia oraz Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Świąteczne życzenia !!!

W tym wyjątkowym czasie Świat Bożego Narodzenia Składamy najserdeczniejsze życzenia Wspaniałych chwil przy wigilijnym stole Wszelkiej pomyślności, pogody ducha, radości i nadziei na lepsze jutro Życzymy aby przyszły 2021 rok Przyniósł jak najwięcej zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń.   Dyrektor  Barbara Węgrzyn wraz z personelem i dziećmi Przedszkola Publicznego nr 4 im. „Słonecznego uśmiechu”

Wigilia w grupie 0A

23 grudnia 2020 roku, w oczekiwaniu na święta dzieci z grupy 0A wzięły udział w Wigilii. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Wesołych świąt !!!

"List od Św. Mikołaja" - Teatr Skrzat

W grudniu przedszkolaki obejrzały on-line przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Skrzat pt. "List od Św. Mikołaja". Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody Hani, która zwątpiła w istnienie Mikołaja. Zatem on postanowił zaprosic ją do swojej siedziby, aby przywrócic dziewczynce wiare w swoje istnienie. Hania przezyła magiczna podróż przez Krainę Śniegu a dzieci razem z nią uczestniczyły w tej podróży.

Spotkanie z Mikołajem

04 grudnia 2020 roku, nasze przedszkole odwiedził Mikołaj. Długo wyczekiwany gość wysłuchał piosenek przygotowanych przez dzieci a w zamian obdarował każdą grupę super prezentami. Nie zabrakło także chwili na rozmowę i pamiątkowe zdjęcia z miłym gościem. Mikołaju bardzo dziękujemy i zapraszamy do nas za rok !!!

Mikołaj z władzami miasta

03 grudnia 2020 roku, nasze przedszkolaki zostały obdarowane upominkami przez władze miasta Czeladź z okazji Mikołaja. Serdecznie dziękujemy !!!

"Skąd bierze się węgiel ?" - zajęcia w 5-latkach

03 grudnia 2020 roku, dzieci z grupy 5-latków więły udział w zajęciach pt. "Skąd bierze się węgiel ?" Na podstawie filmu edukacyjnego i ilustracji dzieci dowiedziały się jak powstał węgiel, jakie są jego właściwości i w jaki sposób jest on wykorzystywany w życiu codziennym. Zajęcia przybliżyły także dzieciom pracę górników na kopalni. Na zakończenie zajęć 5-latki wykonały prace plastyczne za pomocą węgla drzewnego.

Andrzejki 2020

30 listopada 2020 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Andrzejki”, czyli dzień spędzony na radosnych zabawach i wróżeniu. W zabawie andrzejkowej brały udział dzieci z wszystkich grup wiekowych. Nie zabrakło najbardziej popularnych wróżb. Dzieci poznały znaczenie kolorów, magicznych liczb, koła fortuny, rzucały monetami, kostkami, układały buty, itp. Było także lanie wosku a z powstałych kształtów, dzieci wspólnie z