Strona główna/Aktualności/Akcja "Góra Grosza"

Akcja "Góra Grosza"

2 Listopada 2022

Jeden grosz znaczy niewiele, ale ,, Góra Grosza" będzie największa na świecie!

Nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do akcji Góra Grosza, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja trwać będzie od 01 listopada 2022 roku do 28 lutego 2023 roku. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci i rodzin na terenie całej Polski. Akcja polega na zbiórce monet groszowych (od 1 gr. do 50 gr.) Możliwa jest zbiórka większych nominałów, jednakże dla organizatorów akcji najważniejszym jest uświadomienie dzieciom, że najdrobniejsze monety mogą w tak dużej liczbie stworzyć ogromny fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie istotna pomoc bardzo wielu ich koleżankom i kolegom, którzy znaleźli się w najtrudniejszej sytuacji życiowej. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz ze swoimi Rodzicami/Opiekunami do udziału w zbiórce. Prosimy o wrzucanie monet do oznakowanego pojemnika, który znajduje się w holu przed wejściem do szatni w naszym przedszkolu.

Zapraszamy !!!