Strona główna/Aktualności/"Bajki o zwierzętach z rozszerzoną rzeczywistością" - (..)

"Bajki o zwierzętach z rozszerzoną rzeczywistością" - zajęcia biblioteczne gr. 0A

8 Lutego 2022

08 lutego 2022 roku, dzieci z grupy 0A po raz kolejny wzięły udział w comiesięcznych zajęciach literacko-plastycznych pt. „Bajki o zwierzętach z rozszerzoną rzeczywistością”. Dziś były bajki o zwierzętach, ale nie takie zwyczajne! Nasi bohaterowie wyskakiwali z książek, śpiewali, a nawet grali na instrumentach. A wszystko to dzięki wykorzystaniu książek z rozszerzoną rzeczywistością! Na koniec każdy starszak wykonał kolorowankę, która po zeskanowaniu kodu również ożywa.