Strona główna/Aktualności/Bal Przebierańców 2022

Bal Przebierańców 2022

12 Stycznia 2022

W karnawale, w karnawale zawsze idziemy na bale. Każde dziecko duże, małe, lubi bale w karnawale.
Można zmienić się w królewnę, w królewicza można też, są cyganki, wróżki, żabki, jest i batman, jest i jeż.

12 stycznia 2022 roku, w naszym przedszkolu odbył się Bal Przebierańców, który poprowadził DJ Wujek Misiek. Dzieci przybyły do przedszkola w niezwykle kolorowych i bajkowych strojach a sala zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach i ochoczo uczestniczyli w różnych zabawach i konkursach organizowanych przez Wujka Miśka. A kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Pozostały nam niezapomniane  przeżycia, miłe wspomnienia i zdjęcia.

Bal Przebierańców 2022