Strona główna/Aktualności/Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura

26 Lutego 2021

26 lutego 2021 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy nietypowe święto - Dzień Dinozaura. Była to wspaniała okazja by przypomnieć sobie o prehistorycznych stworach, które zamieszkiwały naszą planetę przed tysiącami lat. W trakcie zajęć przedszkolaki obejrzały prezentację multimedialną, dzięki której poznały różne gatunki dinozaurów. Miały także możliwość zapoznania się z Parkiem Jurajskim, chodzenia po śladach dinozaurów, obejrzenia ich w 3D oraz ułożenia szkieletu dinozaura. Dzieci wykonały pracę plastyczną pt. "Mój dinozaur" oraz mogły choć przez chwilę poczuć się dinozaurem dzięki zdjęciom z szblonem gada. Był to bardzo ciekawy i fascynujący dzień.

Dzień Dinozaura