1 Czerwca 2021

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Dlatego dzisiaj w naszym przedszkolu nie zabrakło atrakcji. Przedszkolaki mogły skakać do woli na trampolinie, korzystać ze zjeżdżalni, tańczyć, malować farbami na folii, puszczać bańki mydlane, brać udział w szukaniu skarbów  oraz w różnych zabawach ruchowych. Pracownicy zadbali także o słodki poczęstunek - ciastka, lody, popcorn i soczki. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały on-line pokaz magii i iluzji pt. „Chase w magicznym programie komicznym” w wykonaniu aktorów z Teatru Forma. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.