3 Czerwca 2024

03 czerwca 2024 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. W salach pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i dekoracji. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Wychowawczynie przygotowały zawody sportowe, gry zespołowe, konkursy i zabawy taneczne. W dzieci wstąpił ogromny duch walki - nikt nie czuł się przegrany. Po za tym dzieci bawiły się na placu zabaw - puszczały bańki, zajadały się watą cukrową i popcornem. Miłą niespodzianką był obiad czyli frytki i nuggetsy a na podwieczorek lody. Każde dziecko dostało upominki a Rada Rodziców obdarowała wszystkich piłkami. To był wyjątkowy i bardzo udany dzień, co można zobaczyć na dołączonych zdjęciach. Dziękujemy !!!