Strona główna/Aktualności/Dzień Kredki - gr. 0A i 0B

Dzień Kredki - gr. 0A i 0B

22 Listopada 2022

22 listopada 2022 roku, dzieci z grup 0A i 0B obchodziły Dzień Kredki. Rysowanie to wspaniała przygoda i ważne doświadczenie dla każdego dziecka. Z tej okazji w każdej grupie odbywały się zabawy z kredkami w roli głównej. Przedszkolaki słuchały opowiadań o kredkach, śpiewały piosenkę, poznały ich różne rodzaje (ołówkowe, świecowe, pastele, woskowe, plastikowe) oraz obejrzały krótki film o tym, jak kredki powstają. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach - językowych, matematycznych, plastycznych, muzycznych i ruchowych,  a we wszystkich prym wiodły kredki. Tworzyły zbiory kredek według różnych kryteriów, porównywały ich liczebność, układały ciekawe kompozycje i dużooooo kolorowały. Dzisiaj  nasze zabawy wypełnione były kolorami!

Dzień Kredki - gr. 0A i 0B