Strona główna/Aktualności/Dzień Pluszowego Misia

25 Listopada 2022

25 listopada 2022 roku, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Prawie każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe i duże, brązowe, szare, kolorowe a każdy był uroczy i wyjątkowy. Dzieci obejrzały film edukacyjny i poznały historię powstania pluszowego misia. Przez cały dzień w przedszkolu dominowały wiersze, piosenki, opowiadania  oraz zabawy ruchowe i plastyczne nawiązujące tematem do świeta misia. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom.