Strona główna/Aktualności/Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 Listopada 2022

21 listopada 2022 roku, dzieci z grup 3, 4-latków oraz 0A obchodziły Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to dzień pełen uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów oraz pozytywnych emocji. Panie rozmawiały z przedszkolakami o tym czym jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym i jak okazywać życzliwość na co dzień. Przypomniały dzieciom magiczne słowa: „proszę, przepraszam, dziękuję” oraz sytuacje w jakich należy ich używać. Dzieci brały udział w różnych zabawach i scenkach sytuacyjnych. Dzień ten utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym nie tylko od święta, ale i na co dzień.