Strona główna/Aktualności/Festyn Rodzinny - uzbieraliśmy 4 232,00 złotych

Festyn Rodzinny - uzbieraliśmy 4 232,00 złotych

23 Maja 2024

23 maja 2024 roku, w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Pani Dyrektor powitała wszystkich gości, wśród których był także Burmistrz Miasta Czeladź - Pan Zbigniew Szaleniec oraz Z-ca Burmistrza ds. Społecznych - Pan Andrzej Mentel i zaprosiła do wspólnego świętowania. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym - recytowały wierszyki, śpiewały, zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. A wszystko to dla swoich rodziców, aby w ten sposób wyrazić swoją miłość do nich. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie zrobione upominki. Ładna pogoda sprzyjała wspólnej rodzinnej zabawie. A było w czym wybierać - do dyspozycji dzieci i gości była trampolina, zamek dmuchany, stoisko do malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, loteria fantowa. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z piłką nożną oraz różne gry i zabawy ruchowe. Nie lada gratką było spotkanie z motocyklistami, policjantami i strażakami oraz ich pojazdami. Nie zabrakło też stoiska z pysznymi ciastami oraz innymi smakołykami jak wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grilla, żurek i napoje. Wszystkie atrakcje były udostępnione dla dzieci za symboliczną opłatą. Wspólnymi siłami udało nam się uzbierać kwotę 4 232,00 złotych, która zostanie przeznaczona na potrzeby przedszkola i dzieci. Jesteśmy pewni, że to popołudnie dostarczyło wszystkim dzieciom wspaniałej zabawy i radości a rodzicom/opiekunom pozwoliło odpocząć od spraw zawodowych, codziennych trosk i kłopotów a przede wszystkim stało się okazją do wspólnego spędzenia czasu ze swoimi pociechami.

Cała społeczność przedszkola serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom, organizacjom, stowarzyszeniom oraz rodzicom/opiekunom za pomoc w organizacji tej uroczystości, którzy nie żałowali sił ani czasu, oraz środków finansowych, aby uatrakcyjnić to spotkanie i móc miło spędzić popołudnie w gronie rodziny i przyjaciół. Dziękujemy !!!

Sponsorami festynu byli:

• Pan Mirosław Kafel - kiełbaski na grilla
  • Hurtownia Mrożonek i Lodów CAPRI - kiełbasa, wafle
  • Piekarnia KAROL - pieczywo
  • Państwo Andrzej Gut i Ewa Suszczyk - grill i namiot
  • UM Czeladź - namioty
  • Rodzice/opiekunowie, którzy upiekli ciasta

Warsztaty i atrakcje dzięki organizacjom, stowarzyszeniom i rodzicom/opiekunom:

• Pan Piotr Olszewski - oprawa muzyczna
  • Przedszkoliada.pl