Strona główna/Aktualności/I miejsce w konkursie ekologicznym "Bądź zuchem, nie (..)

I miejsce w konkursie ekologicznym "Bądź zuchem, nie kopciuchem"

14 Czerwca 2021
Nasze przedszkole wzięło udział w I Gminnym Konkursie Ekologicznym pt. "Bądź zuchem, nie kopciuchem" pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Czeladź - Pana Zbigniewa Szaleńca. Głównym celem konkursu było propagowanie proekologicznych postaw wśród dzieci i młodzieży w zakresie poprawy jakości powietrza,
a w szczególności pozytywnego przekonania i postaw społecznych opartych na świadomości wpływu zanieczyszczeń na zdrowie oraz komfort życia. W kategorii Przedszkola Projekt "EKO DRZEWO" prezentowało nas dwoje dzieci - Franek Joniec z grupy 5-latków oraz Róża Rembelska z grupy 0A. Miło nam poinformować, że Róża zdobyła I miejsce w pracach indywidualnych (ex aequo z dwójką innych dzieci).
Gratulujemy !!!