Strona główna/Aktualności/II miejsce w konkursie plastycznym "Życie w dolinie (..)

II miejsce w konkursie plastycznym "Życie w dolinie Brynicy"

22 Kwietnia 2022

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Życie w dolinie Brynicy” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 9 im. „Baśniowej Krainy” w Czeladzi. Tematem konkursu była  rzeka, która przepływa przez nasze miasto. A celem budowanie trwałej więzi emocjonalnej  z regionem, pobudzanie do stałych działań na rzecz ochrony lokalnego środowiska i zachęcanie do troski o otaczające środowisko. Jury wyróżniło 3 prace konkursowe nadesłane z czeladzkich przedszkoli a wśród nich zaszczytne II miejsce zajęła Magdalena Całka z grupy 0A. Magda otrzymała Dyplom i nagrody. Podziękowania za udział w konkursie otrzymali natomiast Wiktor Warmiński z grupy 5-latków oraz Filip Goncerz z grupy 0B. Gratulujemy !!!