15 Grudnia 2023

W tym tygodniu w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka. Każda grupa wiekowa przygotowała własne przedstawienie i wystawiła w kolejne dni tygodnia. Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. I takiej nie brakowało podczas występów dzieci w tym roku. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa pozwoliła wszystkim wczuć się w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pełną ciepła, radości i oczekiwania. Pani Dyrektor w imieniu całej społeczności przedszkola złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Przedstawienie jasełkowe połączone było z Kiermaszem Bombek, którego współorganizatorem była Rada Rodziców. Goście mogli zakupić bombki wykonane wcześniej przez dzieci, a zebrane pieniądze zasilą konto Rady Rodziców. Mamy nadzieje, że wszyscy poczuli magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych świąt !!!

Jasełka w grupie 0A i 0B